درباره ما

کلینیک ترمیم مو و زیبایی هیرمو (علی ثابتی) در تاریخ ۱۵-۰۹-۱۳۹۰ شروع به کار کرد و با تکیه بر اعتماد و اعتبار شما تا کنون افتخار ارائه خدمات به هزاران زیباجو را داشته است.

کلینیک زیبایی هیرمو با محوریت ارائه خدمات ترمیم مو شروع به کار کرد , ولی در حال حاظر میتوانید کلیه خدمات مربوط به زیبایی و پوست و مو را در این مرکز زیبایی دریافت کنید.

تیم کلینیک ترمیم مو علی ثابتی متشکل از افراد بسیار خبره است که این امر باعث رضایت مندی هرچه بیشتر شما مشتری های عزیز شده است. ما ادعا نمیکنیم که بهترین هستیم , ولی همواره در تلاشیم بهترین خدمات را به شما ارائه دهیم.

من علی ثابتی , مدیریت کلینیک ترمیم مو هیرمو هستم و به عنوان مدیریت این مجموعه, همواره در تلاش هستم که شما مشتری های گرامی بهترین خدمات را در این مرکز زیبایی دریافت کنید.

علی ثابتی
مدیریت مجموعه هیرمو

امار خدمات ارائه شده ما تا کنون...

۰ +
مشتری از خدمات ما استفاده کرده اند
۰ +
مشتری از محصولات ما استفاده کرده اند
۴۰ %
رضایت کامل از خدمات ما داشته اند
۱۱ %
رضایت کامل از محصولات ما داشته اند

چه خدماتی را میتوانم در کلینیک زیبایی هیرمو دریافت کنیم؟!

۱: ترمیم مو

یکی از اصلی ترین خدماتی که میتوانید در کلینیک ما دریافت کنید , ترمیم مو میباشد. اگر صفحه اصلی یا مطالب وبلاگ ما ار مطالعه کرده باشید قطعا با ترمیم مو به خوبی آشنا شده اید. شما میتوانید از صفر تا صد خدمات مربوط به ترمیم مو را در این لاین دریافت کنید.

همان طور که میدانید شاید پس از مدتی استفاده از پروتز مو , خود پروتزتان هم نیاز به ترمیم پیدا کند , جای هیچگونه نگرانی نیست , در کلینیک ما میتوانید به راحتی پروتز مو خود را نرمیم کنید و مجددا از آن استفاده کنید.

۲: پاکسازی و احیا پوست

همانطور که میدانید بدن انسان به صورت خودکار پوست های زنده را با پوست های مرده جاگزین میکند , ولی این پوست های مرده با استحمام به صورت کامل از روی پوست ما پاک نمیشود و بهتر است که هر چند ماه یک بار پوست صورت خود را پاکسازی کنید . این عمل باعث احیا سریع پوست شما میشود و میتوانید بلافاصله نتیجه را مشاهده کنید.

شما میتوانید تمام خدمات مربوط به پاکسازی و احیا پوست را در این لاین به وسیله مدرن ترین و جدیدترین درستگاه های موجود , دریافت کنید. 

کلینیک زیبایی هیر مو

با اعضا گروه ما بشتر آشنا شوید

علی ثابتی
مدیریت مجموعه
مهدی حسینی
مشاور
حسین احمدی
ترمیم کننده پروتز و آرایشگر
ایمان قاسمی
پشتیبان مشتریان
اسکرول به بالا