نمونه کارهای ما

بی شک یکی از تاثیر گذارترین عوامل در انتخاب یک مجموعه جهت انجام خدمات زیبایی مشاهده نمونه کارهای مربوط به آن مجموعه میباشد. با مشاهده نمونه کارهای یک مجموعه زیبایی میتوانید به راحتی سطح کیفیت محصولات و خدمان آن مجموعه را بسنجید. مفتخریم به اطلاع شما برسانیم که مجموعه ما تا کنون به بیش از هزار زیباجو خدمات ارائه کرده است و که از این تعداد بیش از ۹۰ درصد رضایتمندی کاملی از مجموعه ما داشته اند که این باعث افتخار ماست.

در این بخش فایل های ویدئویی را در اختیار شما قرار داده ایم که کاملا میتوانید این سطح رضایتمندی را مشاهده کنید. قطعا بزرگترین سرمایه ما رضایتمندی کامل شما مشتری های عزیز است . ما ادعا نمیکنیم که بهترینیم ولی همواره میکوشیم که بهترین خدمات را به شما ارائه دهیم.

چگونه میتوانیم سطح کیفیت یک پروتز مو را بسنجیم؟!

عوامل بسیار متعددی در میزان و سطح کیفیت یک پروتز مو دخیل است که ما در این بخش به سه مورد از مهمترین عوامل تاثیرگذار اشاره میکنیم.

۱:یکی از مهمترین عوامل , جنس موی استفاده شده در پروتز است , حتما باید دقت داشته باشید که پروتز مویی که انتخاب میکنید از موی طبیعی انسان ساخته شده باشد.

۲:مورد بعدی خط رویش پروتز میباشد , حتما دقت کنید که پروتز مویی که انتخاب میکنید حتما خط رویش طبیعی داشته باشد.

۳:مورد بعدی که باید به آن دقت داشته باشید , بیس پروتز مو میباشد , این مورد یکی از تاثیرگذارتربن عامل در عمر پروتز مو شما میباشد , حتا دقت داشته باشید که بیس پروتز مو از تور های نانو ساخته شده باشید و مقاومت بالایی داشته باشد , همچنین باید سیلیکون به کار رفته در پروتز از کیفیت بالایی برخوردار باشید.

در صورتی که مجموعه مارا جهت ترمیم مو خود انتخاب کنید , ما تمام موارد ذکر شده و کیفیت پروتز مو را تضمین میکنیم . لازم به ذکر است که پروتز های مورد استفاده در مجموعه ما تماما وارداتی میباشند و بالاترین کیفیت را در سطح کشور دارند.

همین حالا میتوانید در فروشگاه و شبکه های اجتماعی ما , محصولات و خدماتمان را مشاهده کنید.
سطح رضایتمندی مشتری های ما

در این بخش میتوانید سطح رضایتمندی مشتری های ما در بخش های گوناگون را مشاهده کنید. این داده ها از نظرسنجی از مشتری های ما بعد از دریافت خدمات در مجموعه , به دست آمده است. 

سطح رضایتمندی از خدمات
سطح رضایتمندی از محصولات
سطح رضایتمندی از پرسنل ما
جمع بندی از عملکرد مجموعه

نظرات ویدئویی مشتری ها

نظرات و تجربه استفاده از پروتز را , از زبان مشتری های ما بشنوید.

44444
11111
22222
Screenshot_2022-10-20-19-15-16-773_com.miui.videoplayer1
3333
اسکرول به بالا