سوالات متداول

قطعا به محض آشنایی با روش پروتز مو با دنیایی از سوالات مواجه میشوید , چرا که این یک روش بسیار مدرن برای رفع کم مویی یا بی مویی محسوب میشود. ولی نگران نباشید ما در این بخش به بسیاری از سوالات پر تکرار شما کابران گرامی پاسخ داده ایم. قطعا پس از مطالعه این بخش پاسخ تمامی سوالات خود را دریافت خواهید کرد.

بله , تمامی آموزش های کامل برای تعوض چسب پروتز مو به شما داده میشود.

بله , کف پروتز مو ساخته شده از تور های بسیار نازک و نانو میباشد که این موضوع باعث میشود بتوانبد به راحتی همراه با پروتز استحمام کنید. همچنین این موضوع باعث میشود که آب و هوا به صورت کامل به پوست سر شما برسد .

بله , ورزشکاران نیز میتوانند به راحتی از پروتز مو استفاده کنند و همچنین با پروتز مو با خیال راحت میتوانند به استخر , سونا , جکوزی و … بروند و شنا کنند.

بله , نوع و جنس پروتز و بلندی مو آن طوری است که میتوان به راحتی هر مدلی که دوست دارید کوتاه کنید و استایل بدهید.

بله , تقریبا تمام حالت دهنده ها بلا مانع میباشد اما از هیچگونه حالت دهنده ای که چربی بالا داشته باشد و با دارای روغن های تقویتی میباشد نباید استفاده کرد. چون موهای پروتز مو با گره به بیس یا زیره آن متصل شده است و زمانی که چربی روغن یا حالت دهنده که چربی بالایی داشته باشد به گره آن برسد باعث یاز شده گره ها شده و موهای پروتز ریزش پیدا میکند.

پروتز مو یک لایه بسیار نازک از جنس تور های نانو است که موهای طبیعی انسان روی این تور های نازک نصب شده و به وسیله چسب های گیاهی و مخصوصی روی سر شما نصب میشود.

مهم نیست که به چه دلیلی یا به چه شکلی دچار کم مویی یا بی مویی شده اید , در هر صورت پروتز مو میتواند انتخاب بسیار مناسبی برای شما باشد.

عمر پروتز مو بستگی به استفاده خودتان دارد. همانطور که شما میتوانید یک پیراهن یک ماه استفده کنید ولی همان پیراهن را شخص دیگری یک سال استفاده میکند. به همین ترتیب عمر پروتز موهم به همین صورت میباشد.

اما در نهایت اگر بخواهیم یک عمر برای پروتز مو مشخص کنیم باید بگوییم که به صورت میانگین عمر مفید پروتز مو یک سال و نیم میباشد که بعد از آنهم باز میتوانید پروتز خود را ترمیم کرده و مجددا استفاده کنید.

پروتز مو را به دو روش رایج و مدرن میتوان به سر متصل کرد. روش اول که بیشتر استفاده میشود با چسب های گیاهی کراتینه گیاهی بسیار قوی میباشد که آن قسمت از سر که کم پشت است و نیاز به مو دارد تراشیده میشود و پروتز بر روی آن قسمت نصب میشود.

روش دوم به روش کلیپس میباشد که نیازی به تراشیدن مو ها ندارد.

بله , پروتز های مو ساخه شده از موی طبیعی انسان که روی تور های نانو پروسس شده اند.

به طور کلی بین پروتز مو و کلاه گیس تفاوت های بسیاری وجود دارد , ولی ما اینجا به سه مورد از این موارد اشاره میکنیم.

۱:کلاه گیس بیس بسیار ظخیمی دارد و از رسیدن هوا, آب و نور خورشید به پوست سر شما جلوگیری میکند و همچینین ظاهر بسیار مصنوعی دارد ولی بیس پروتز موساخته شده از تور های مشبک بسیار نازک است که این امر باعث میشود که هوا, آب و نور خورشید به راحتی به پوست سر شما برسد و همچنین ظاهری بسیار طبیعی دارد.

۲: در ساخت موهای کلاه گیس از الیاف مصنوعی استفاده میشود ولی در پروتز مو از موی طبیعی انسان استفاده میشود.

۳: کلاه گیس به راحتی از سر جدا میشود , ولی پروتز مو به وسیله چسب های مخصوصی به سر متصل میشود که این امر باعث میشود پروتز مو تا زمانی که خودتان نخواهید آن را از سرتان جدا کنید , از سرتان جدا نمیشود.

خیر, به دلیل این که در ساخت پروتز از بیس نانو و موی طبیعی انسان استفاده میشود , ظاهری و خط رویشی بسیار طبیعی دارد , به نحوی که حتی اگر کسی با دقت و از نزدیک هم به پروتز مو شما نگاه کند متوجه نخواهد شد که شما از پروتز مو استفاده میکنید. حتی اگر کف سر هم مشاهده کنند پوست سر شمارا خواهند دید و چیزی از بیس پروتز مو قابل مشاهده نخواهد بود. میتوانید در بخش (نمونه کار های ما) این موارد را به خوبی مشاهده کنید.

خیر, پروتز مو به وسیله چسب های مخصوصی به پوست سر شما متصل میشود و به هیچ عنوان از با کشیده شدن , عرق کردن یا خیس شدن از پوست سر شما جدا نخواهد شد.

حتی زمانی که خودتان قصد دارید پروتز را از سرتان جدا کنید باید از مایع مخصوصی به نام ریموور استفاده کنید, این مایع کمک میکند که چسب پروتز از سر شما جدا شود.

در غیر این صورت به هیچ عنوان پروتز مو از سر شما جدا نخواهد شد.

بله , به دلیل این که در ساخت پروتز مو از موی طبیعی انسان استفاده شده است شما هیچ محدودیتی در این زمینه نخواهید داشت , و از هر دستگاه حالت دهی میتوانید به راحتی استفاده کنید

بله , پروتز مو انواع مختلفی دارد که یکی از مدل های موجود مدل موی فر میباشئ. شما حتی میتوانید میزان پیچیدگی (فر ریز , فر درشت و…) راهم انتخاب کنید.

بله , یکی دیگر از انواع پروتز مو , پروتز جوگندمی است. کارشناسان ما با در نظر گرفتن میزان موی سفید و مشکی شما مناسب ترین پروتز مو جوگندمی را به شما ارائه میدهند. 

به عنوان مثال یک فرد ۲۵ درصد موی سفید دارد , ما برای این فرد پروتز مویی دقیقا با ۲۵ درصد سفیدی استفاده میکنیم.

خیر , چسب های پروتز مو از مواد کراتینه گیاهی گیاهی ساخته شده است که که هیچ آسیبی به پوست و موی سر شما نمیرساند و موی شما همچنان مثل قبل رشد خواهد کرد.

بله , به دلیل این که پروتز مو به وسیله چسب های گیاهی و کراتینه به پوست سر شما متصل میشود هیچگونه حساسیتی برای بیماران پوستی ایجاد نخواهد کرد و این عزیزان به راحتی میتوانند از روش پروتز مو استفاده کنند.

بله , عزیزانی که دچار ریزش مو سکه ای شده اند میتوانند در همان ناحیه از پروتز مو استفاده کنند.حتی اگر این ناحیه یک سانتی متر هم باشد بازهم برای همان قسمت میتوانید از پروتز استفاده کنید. کارشناسان ما با در نظر گرفتن جنس و رنگ موی شما مناسب ترین پروتز را برای شما انتخاب میکنند.

جالب است که بسیاری از افرادی که قبلا از روش کشت مو استفاده کرده اند به نتیجه دلخواه خود دست پیدا نکرده اند. ولی جای هیچگونه نگرانی نیست , حتی بعد از کاشت موهم میتوانید از این روش استفاده کرده و بلافاصله به نتیجه دلخواه خود دست پیدا کنید.

بله, ما برای این عزیزان از پروتز تمام سر استفاده میکنیم و با در نظر گرفتن خط رویش طبیعی آن فرد , مناسب ترین پروتز برای این فرد نسب خواهد شد 

هنوز پاسخ سوال خود را دریافت نکردید ؟!

مشاوران هیرمو به صورت بیست و چهارساعته و هفت روز هفته آماده پاسخگویی به سوالات شما کاربران گرامی میباشند

همین حالا میتوانید با مراجعه به بخش مشاوره رایگان یا فشردن ابزارگ گوشه صفحه با یکی از مشاوران آنلاین ما ارتباط بر قرار کنید. اگرهیچ یک از روش های موجود را نمیپسندید میتوانید با تماس تلفنی با شماره های زیر به صورت تلفنی با مشاوران ما ارتباط بر قرار کنید

اسکرول به بالا